O nás

GRAFICKÝ DESIGN. WEB DESIGN. INTERNETOVÁ REKLAMA

O nás

Likelike je grafické a digitální studio působící v Praze od roku 2002. Začínali jsme jako grafické studio a proto pořád ovládáme a nabzíme sazbu, přípravu pro tisk a všechny klasické postupy. Poslední léta s vývojem technologií a internetu, naše práce se více a více soustřeďuje na digitální výstup a internetovou komunikaci, včetně tvorby webových stránek, e-commerce a internetového marketingu.

Proto jsme v roce 2008 založili společnost, se kterou transformujeme požadavky našich klientů do unikátního designu a zviditelňujeme je na všech platformách.

Sledujeme moderní trendy a pokud si přejete design, který je in, pak jste na správné adrese. Jsme technologicky vyspělí a dokážeme vyvinout nejsložitější funkce pro váš web nebo e-shop. Máme zkušenost z obchodu, umíme ji využít ve váš prospěch vizuálem nebo textem a aplikovat ji do reklamních systému.

Nejsme komplikovaní a jsme spolehliví.

Náš klient

Každý klient čelí jedinečným výzvám. Přizpůsobíme náš přístup a uspokojíme potřeby každého klienta. Vyjádřujeme vizi klienta prostřednictvím našich odborných znalostí v oblasti grafického designu, tvorbě ilustrací, znalosti moderních technologií a psychologie prodeje.

Naši klienti jsou podnikatelé, malé a středně velké firmy, ale také:

Každý, kdo potřebuje nové logo, redesign loga, katalogy, brožury, webové stránky, e-shop…
Každý, kdo chce využívat předností rozvoje internetu, technologií a internetové reklamy.
Každý, kdo si myslí, že v marketingové komunikaci má prostor ke zlepšení.
Každý, kdo chce oslovit nové zákazníky.
Každý, kdo nechce ztratit kontakt se stávajícími zákazníky.
Každý, kdo začíná podnikat.

Naše služby využívají začínající podnikatelé až po firmy v celé řadě odvětví, včetně B2B, maloobchodu, módy, zdravotní péče, potravin a nápojů …..

Věříme, že design a vizuální komunikace jsou základem úspěšné propagace značky.
Kontaktujte nás!