Grafický design / Branding

Návrh loga
Pokud potřebujete osvěžit vizuální komunikaci vaší společnosti, logo je první věc, kterou musíte změnit. Logo není pouze označení společnosti, obchodu anebo produktu. Logo je prvním krokem v procesu budování značky a musí obsáhnout mnoho aspektů, které odhalují pozici vaší firmy na trhu.
Navrhneme vám logo, které:
– vystihne hodnoty, vašeho produktu nebo služby
– odliší vás od konkurence
– je esteticky příjemné
– pomůže plnit obchodní cíle

Ukázky z referencí

Branding, firemní identita
Vytvořit atraktivní vzhled, který zanechá dojem a získá zákazníky je úkol, ke kterému se musí přistoupit strategicky a cílevědomě. Značka je pomyslná hodnota, kterou lidé spojují s konkrétním produktem nebo firmou.
Zajistíme vizuální konzistentnost pro vaší společnost nebo produkt. Vizuál bude žít v myslích spotřebitelů, zvýší vaši důvěryhodnost u stávajících a potenciálních zákazníků a zajistí vám výraznou přítomnost na trhu.
Navrhneme vám název společnosti, název produktu, logo, korporátní identitu, logo manuál, brand manuál, webové stránky, ilustrace, reklamní texty, claim, slogan, fotografie, video …

Ukázky z referencí

Brožury, katalogy, firemní profil, grafika na Facebook a Instagram
Moderní grafický design má obrovský potenciál zapůsobit, bez ohledu jestli vyrobíte katalog, brožuru, leták a nebo se rozhodnete pro distribuci v elektronickém formátu pro webové stránky, bannerovou reklamu, Facebook nebo Instagram.
Navrhneme vám profesionální prezentaci vašeho produktu, služby nebo vaší firmy.

Ukázky z referencí

Obalový design
Navrhneme vám obal, který jednoznačně sdělí, co se v obalu nachází, bude zapamatovatelný, vizuálně vynikne, odliší vás od konkurence, bude podávat správné množství informací a umožní vám snadné rozšíření řady produktů a sortimentu, abyste nemuseli pokaždé budovat povědomí o značce.

Ukázky z referencí

Plakáty, letáky
Tisk dnes není již všudypřítomen jako kdysi, ale pořád má svoje kouzlo a u některých zákazníků má větší úspěch než elektronické dokumenty. Umíme navrhnout a připravit klasické dokumenty pro tisk, ale také vytvořit dokumenty ve všech standardních elektronických formátech pro online nebo e-mailovou distribuci.
Je jedno jestli komunikujete vlastnosti produktu nebo benefity pro zákazníka, našim přínosem bude nadhled, estetické cítění a obchodní zkušenost.

Ukázky z referencí

Napište nám co požadujete a co se vám líbí.