Webdesign

Návrh webových stránek
Vytvoříme vám originální a unikátní webové stránky s cílem přilákat, informovat a motivovat návštěvníky. Uživatel webových stránek je u nás vždy na prvním místě. Struktura, hierarchie, forma a obsah podávaných informací určuje cíle a úkoly pro technologii.

Jinými slovy, máme nástroje a znalosti uskutečnit každý váš nápad.

Kreativita, strategie, realizace – vše na jednom místě pro webové stránky, které vám budou vydělávat.

Ukázky z referencí

Kódujeme a programujeme responzivní webové stránky na míru:
– plně admistrovatelné webové stránky postavené na oblíbené platformě WordPress
– váš vlastní e-shop na platformě PrestaShop nebo WooCommerce
– náročné webové projekty, postavené na české platformě Nette

Ukázky z referencí

Tvorba e-shopu
Vytvoříme vám uživatelsky a vizuálně přívětivý e-shop, který rozeznatelně odpovídá branži, ve které podnikáte a nabízí skvělou uživatelskou zkušenost. Váš e-shop bude bezchybný a bude nabízet všechny služby, na které jsou uživatelé zvyklí, zejména pokud se jedná o platební metody a způsoby dopravy.
Technicky vyspělý e-shop, vám umožní používat automatizované funkce, které budou zjednodušovat administrativní zátěž a budou šetřit váš čas.

Specializujeme se na vývoj řešení na oblíbených platformách PrestaShop a WooCommerce. Náročné webové projekty vyvíjíme na platformě Nette.

Ukázky z referencí

Grafika webových stránek
Pokud jste technologická firma, která má k dispozici vlastní IT specialisty nebo kodéry. Pořídili jste si nové stránky, nebo pronajali e-shop? Jestli máte k dispozici hotové řešení po technické stránce, ale nejste spokojeni se vzhledem.
Navrhneme vám design nebo obsah na již hotová IT řešení a učiníme vás atraktivními.

A navíc…
Pokud si nejste jisti, jestli za několik let budete pořád podnikat v e-commerce, anebo máte omezený rozpočet, nabízíme vám „počeštění“ již zakoupené šablony. Implementujeme do šablony české moduly, přizpůsobíme katalog a filtry charakteristikám vámi nabízeného zboží.

Kvalita, použitelnost, spolehlivost a bezpečnost ve službách vašeho obchodního úspěchu.

Napište nám co požadujete a co se vám líbí.